Opinie o blogu

Witam :)

Chcę pisać na blogu Kosmetyka 4 U o tym, co Was najbardziej interesuje.  Przygotowałam więc króciutką ankietę, co chciałybyście/chcielibyście zmienić lub wprowadzić na blogu. Wypełnienie zajmie Wam tylko chwilkę. Można wybrać więcej niż jedną odpowiedź. Można też napisać własne opinie. Dzięki temu będę mogła dostosować bloga do Waszych potrzeb. Z góry dziękuję i pozdrawiam cieplutko :)

W związku z tym, że pojawia się pod postami wiele komentarzy spamerskich, informuję, że komentarze nie powiązane treścią ze wpisem, reklamowe i spamerskie lądują w koszu. Jeżeli ktoś chce zostawić linka do ciekawej stronki lub swojego bloga, czemu nie. Zapraszam! Ale komentarz poza linkiem powinien mieć treść wnoszącą cokolwiek do dyskusji. Pozdrawiam :)

The following two tabs change content below.
Moją pasją jest kosmetyka, makijaż, rysunek i książki. Jestem niepoprawną romantyczką, uwielbiam podróżować i kocham dzieci. Lubię kawę z ciastkami, a dla równowagi jeżdżę na rowerze i trenuję z Ewą Chodakowską i Mel B ;). Lubię też pisać i stąd pomysł na blog:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>