AA Oceanic Melacerin Krem na przebarwienia skóry 15 ml – kremiki rozdane :)

0 Flares 0 Flares ×

Moje drogie Panie :)

15 listopada minął termin wpisywania komentarzy pod postem: Okazja do przetestowania! – AA Oceanic Melacerin Krem na przebarwienia skóry 15 ml.

Dziękuję za tak liczne uczestnictwo i Wasze wypowiedzi. Tak wiele komentarzy, jak wiele problemów z przebarwieniami. Każdy przypadek jest na swój sposób inny. Ciężko było mi wybrać 2 osoby wśród tylu chętnych. Najchętniej obdarowałabym Was wszystkie tymi kremami…

Finalnie wybrałam 2 szczęściary:

~Joanna wpis z 6 listopada 2013 o 19:22

~Bea wpis z 6 listopada 2013 o 23:08

Gratuluję i życzę owocnego stosowania kremu :) Kosmetyki wyślę do Was pocztą, proszę przesłać mi dane kontaktowe na maila: natalia.bitner@vp.pl. Paczki powinny dotrzeć do około 2 tygodni.

Pamiętajcie. Często zły stan skóry i pojawianie się przebarwień to objawy stanu chorobowego. W tym przypadku leczenie trzeba rozpocząć od diagnozy  schorzeń wewnętrznych lub hormonlanych wywołujących zmiany barwnikowe. Dopiero po wyleczeniu przyczyn można efektywnie usunąć przebarwienia. Ważna jest też konsekwencja i systematyczność w stosowaniu kosmetyków oraz zabiegów. Tak jak wielokrotnie wspominały Panie w komentarzach – niezależnie od pory roku należy stosować wysokie filtry UV.

PS: Już niedługo będziemy testować kolejne kosmetyki. Obserwujcie bloga :)

Cieplutko pozdrawiam!

 

The following two tabs change content below.
Moją pasją jest kosmetyka, makijaż, rysunek i książki. Jestem niepoprawną romantyczką, uwielbiam podróżować i kocham dzieci. Lubię kawę z ciastkami, a dla równowagi jeżdżę na rowerze i trenuję z Ewą Chodakowską i Mel B ;). Lubię też pisać i stąd pomysł na blog:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 Email -- 0 Flares ×